LATTE ART JAM – 1.kolo 2015

11081650_10205923329753208_2101285685_nPo malej odmlke znovu prichádza súťaž pre milovníkov latte art . LAJ tentoraz hosťuje v novootvorenom nákupnom centre Bory Mall. Súťaží sa veľkom pódiu, na dvoch strojoch a na projekcii môžete pozorovať súboj baristov. Akciu moderuje Roman Juraško. LAJ nie je len súťažou profi baristov, ale miestom stretnutia sa ľudí so spoločným záujmom – kvalitne pripravenou kavou. Na jednom mieste môžete nájsť baristov, školiteľov, niekedy pražiarov kávy, ale aj bežných ľudí, pre ktorých sa káva stala vášňou. Nechajte sa pozvať a príďte rozhodnúť o víťazovi, ochutnať súťažné cappuccina, alebo sa len pobaviť a prežiť príjemné popoludnie. Pre spestrenie plánujeme aj malé súťaže pre divákov .

Súťaž a vyhraj . Tentokrát máme pre toho najlepšieho pripravenú okamžitú výhru, a to profesionálny kávostroj a samozrejme mlynček .

1188_400

47_600

Už vieme ktorý zo súťažiacich budú medzi sebou bojovať.

Vladimír Koč, Lukáš Siroka, Tomáš Stredl, Viktor Štefančík, Dušan Pavelka, Lucia Ondrušková, Erik Fedor, Miroslav Škorvánek, Martin Černík, Lukáš Pobehlý, Kristián Bené, Jakub Sivčák, Peter Pavlis, Pavol Herman, Marek Galko, Lukáš Kvietor, Alexandra Mihálechová, Lukáš Soľanič, Jano Akuratny, Adéla Bieliková, Matej Ondrašik, Vladimír Kmec, Martin Karabiňoš, Daniel Méri, Michal Nováček

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s